audit_bg

NAŠE VIZE

Naším cílem je poskytovat kvalitní služby, rozvíjet potenciál našich klientů a podporovat příliv investic od zahraničních partnerů nejen do zóny Holešov, ale i celé České republiky.

ZÓNA HOLEŠOV

Industriální zóna Holešov je jednou z největších rozvojových oblastí v České republice. Rozkládá se na 360 hektarech, na kterých jsou připraveny pozemky v rozloze od 0,5 hektarů. Její infrastruktura – dodávky plynu, vody, elektřiny a pozemní komunikace, byla dokončena v roce 2009. Holešovská zóna těží z dobré dopravní dostupnosti, komplexní technické připravenosti a zázemí v podobě kvalifikované pracovní síly.

Kromě přilákání investorů je také cílem české vlády podporovat hospodářský rozvoj a snížit nezaměstnanost v daném regionu. Dalšími výhodami zóny je její umístění. Celá zóna se rozprostírá na rovině, jež není ovlivněna těžebním průmyslem, a tak se nachází mimo povodňové oblasti. Tato oblast má průmyslovou tradici. Mezi hlavní průmyslové společnosti patří například Pilana Hulín, TOSHULIN a TON Bystřice pod Hostýnem.