SLUŽBY

·  Business Support & Event Management

·  Poradenství

·  Facility management

 

Business people shaking hands in agreement

BUSSINESS SUPPORT & EVENT MANAGEMENT

Firma MANNA CZECH INDUSTRIAL PARK a.s. poskytuje tržní analýzy a pomáhá tak firmám zvyšovat informovanost a odstraňovat bariéry během investičního a obchodního procesu.

V rámci našich služeb nabízíme také marketing a PR. Přicházíme s kreativními nápady a řešeními, jak uvést Vaši organizaci na trh.

Nedílnou součástí Event Managementu je organizace seminářů a setkání, především se zástupci investičních společností, pocházejících z asijských zemí. Taktéž dokážeme realizovat mise na zahraniční veletrhy a výstavy.

V přístupu k investorům volíme osobní přístup a nabízíme komplexní řešení pro realizaci investic napříč obory.

Při všech obchodech sledujeme kurzová a finanční rizika a dokážeme na ně včas reagovat, a tím zvýšit Vaši konkurenceschopnost a rentabilitu Vašich obchodů.

Zaměřujeme se na užití nových technologií ve výrobě, podporujeme inovativní řešení (průmysl 4.0) a snažíme se zefektivnit procesy ve výrobě.

Jsme spojkou mezi Vámi a právními předpisy a nařízeními.

architecture-structure-sky-window-glass-view-877703-pxhere.com

PORADENSTVÍ

Neustále se měnící investiční prostředí přináší podnikatelům a investorům stále větší nároky a překážky, na které je nutno reagovat rychle a flexibilně. Pro podniky vstupující do zóny vytváříme spolehlivý komunikační kanál mezi nimi a místními institucemi.

V rámci finančního poradenství poskytujeme rady ohledně daňových přiznání a plateb, registrace ochranných známek, pojištění apod.

Efektivita a spokojenost našeho klienta je pro nás klíčová.

Česká republika, jakožto člen Evropské unie využívá evropské finanční prostředky na řadu projektů a programů. Poradíme vám zvolit si správné programy a efektivně je uplatnit ve vašich projektech.

Doplňkovými službami jsou také právní a vízové poradenství. Zajišťujeme veškeré doklady potřebné například pro zakládání firem, stavební povolení a jiné. Pomáháme se zařizováním zaměstnaneckých karet, a to jak pro zaměstnance, tak i statutární zástupce společnosti.

spolecnost_

FACILITY MANAGEMENT

Dokážeme pružně reagovat na požadavky z oblasti logistiky, a to včetně dopravy, skladování, řízení energií apod., dále zabezpečíme správu a údržbu výrobních i kancelářských budov, sklady, výstavní prostory a další zařízení.

Zabezpečujeme služby spojené s náborem a školením zaměstnanců a dalšími záležitostmi, týkajícími se řízení lidských zdrojů (HR).

Se službou business support je spojena i služba facility management. Naším cílem mimo pronájem a prodej realit, či pozemků případným investorům, je také odlehčit organizacím od řešení problémů s podpůrnými činnostmi a pomoci jim tak soustředit se na jejich hlavní předmět podnikání.